طراحی سایت جهت مشاغل دارای اهمیت زیادی است. خیلی از شرکتها وبسایت هایی مدرن، زیبا و بسیار جذاب دارند که پر از محتوا و ویژگی هایی هستند که مشتری می تواند برای مدت زیادی سرگرم مطالعه درباره محصولات یا خدمات آنها شود. در این میان بسیاری از این شرکت ها به سراغ طراحی سایت با وردپرس می روند.
با توجه به اینکه سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، دارای امکانات بسیار زیادی بوده و همچنین امنیت و پشتیبانی آن تامین می شود گزینه مناسبی برای افراد و شرکت هایی هست که در زمینه هایی مانند سایت های فروشگاهی ، معرفی شخصی و یا سیستم های بلاگ دهی فعالیت می کنند.

قالب وردپرس

در وردپرس امکان نصب و دانلود قالب وردپرس فراهم بوده و کابران و مدیران وبسایت ها می توانند نسبت به طراحی شخصی این قالب ها مطابق سلیقه خود نیز اقدام نمایند.

افزونه وردپرس

شایان ذکر است امکان نصب و طراحی افزونه وردپرس وجود داشته تا بتوان امکانات و قابلیت های سایت خود را ارتقا بخشید. نصب افزونه های وردپرس از طریق مخزن وردپرس بسیار مطمئن بوده و از لحاظ امنیت کاملا بررسی شده است و اینها تنها بخشی از مزیت های طراحی سایت وردپرس می باشد.

 

طراحی سایت وردپرس

داشتن و طراحی سایت با وردپرس علاوه بر اینکه باعث صرفه جویی در وقت شده ، در هزینه های شرکت ها نیز صرفه جویی کرده و می توان گفت نیاز اغلب کاربران را پاسخگو می باشد.

لینک پیشنهادی ما به شما : قالب وودمارت وردپرس

نمونه از وبسایت های انجام شده با وردپرس :

سایت طلای سرخ 

سایت آذربو زعفران

سایت مبلمان کیاراد

سایت بیدل استور

سایت فروشگاه سادین

سایت درایو سی

برای سفارش طراحی سایت وردپرس کافیست با ما تماس بگیرید. ما با تخصص ویژه در امر طراحی سایت بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

ذکر این نکته قابل توجه است که پیاده سازی افزونه های پیشرفته مطابق سلیقه مشتری و همچنین انجام قالب های شخصی سازی شده به دلخواه کارفرمایان از نکات قوت سیستم وردپرس می باشد که به صورت حرفه ای در گروه برنامه نویسی صلایان صورت می پذیرد.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *